גישור הנו הליך המעניק פתרון חלופי יעיל וזול לבתי המשפט, ומטרתו סיום מחלוקות בדרך של חתירה לפשרה מוסכמת בסכסוכים רבים ושונים, הן סכסוכים במשפחה, הן סכסוכים אזרחיים.

יש לציין כי הליך גישור מתאים לפתרון מחלוקות וליישוב סכסוכים לא רק בתחום דיני משפחה וגירושין, כי אם גם בתחום האזרחי - מסחרי. 

פירוק שותפות עסקית וסכסוכים כספיים הינן סוגיות סבוכות ויקרות. ההבנה כי תהליך משפטי נמשך זמן ארוך וגוזל משאבים רבים, מוביל שותפים רבים לפרק את השותפות שלהם בעזרת עורכי דין המשמשים כמגשרים.

גישור

תחומי התמחות

משרדנו מנהל הליכי גישור הן בתחום הבין אישי והן בתחום של פירוק שותפויות עסקיות וסכסוכים כספיים. 

המגשרים במשרדנו הנם גם עורכי דין, זאת בנוסף לשירותים הנוטריונים שמעניק המשרד. הדבר מהווה יתרון עצום ללקוח, אשר מקבל את כל השירותים ב"עסקת חבילה". כך, מייד בסיומו של הליך הגישור, נחתם הסכם סופי לשביעות רצון שני הצדדים, המאושר על ידי נוטריון ובכך מקבל תוקף משפטי כפסק דין.

הניסיון מלמד, כי לקוח מרוצה הוא לקוח אשר סיים את ההליך המשפטי במהירות וללא פצעים פתוחים, כשבידיו הסכם סופי המגלם הגנה על כלל האינטרסים שלו, המסיים את המחלוקות בין הצדדים ומונע את שובם בעתיד לשעריו של בית המשפט. למשרדנו, אשר דרך ארץ ושלום הנן נר לרגליו - הצלחה יתרה בהליכים של גישור.
בהקשר זה ראוי לציין, כי כל שנעשה ונאמר בזמן הגישור הוא חסוי ואי אפשר להשתמש בו בבית המשפט במידה והגישור כשל. 

לייעוץ בעניין גישור במשפחה או גישור אזרחי - אנא מלא פרטיך בציון נושא הפניה בטופס משמאל, או באמצעות דף צור קשר.

כתובת

עקיבא 95, רעננה 

טלפונים ופקס

T: 077-3506400 / 0544922135

F: 077-3506200​/  054-4900489

  • facebook
  • Twitter Clean
  • White Google+ Icon
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now